BO DZIECI LUBIĄ SIĘ BAWIĆ, ŚMIAĆ I WZRUSZAĆ…

3 października 2019 r. uczniowie klas I – V ze Szkoły Podstawowej w Skibniewie wyjechali na wycieczkę do Siedlec.

Pierwszym punktem był spektakl muzyczny „Dzieci Powstania 44”. Podczas spektaklu były rozprowadzane cegiełki na rzecz podopiecznych Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci, które reprezentował dyrektor ks. Paweł Siedlanowsk.

Przed występem Alternatywnego Teatru Tańca LUZ ksiądz zabrał głos i podziękował wszystkim darczyńcom za każdą okazaną pomoc. Zachęcał, byśmy umieli cieszyć się chwilą, zdrowiem, by liczył się każdy dzień, bo wiele dzieci nie może… Dzieciństwo nie zawsze kojarzy się z beztroską radością, ale czasem bólem i cierpieniem.

Po wzruszającym, pięknym spektaklu pojechaliśmy do parku trampolin JUMPOUT, gdzie odbyło się wiele wspaniałych zabaw integracyjnych, podczas których mogliśmy wykazać się swoją zręcznością, poczuciem równowagi i odwagą. Ćwiczyliśmy ogólną sprawność fizyczną.

Taką wycieczkę chcielibyśmy powtórzyć jak najszybciej!

Opiekunowie